Business Developer

Cambridge Study s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
apríl - máj 2019
€800 – €1100 (podľa skúseností) doplnený o variabilnú zložku, ktorej výška sa určuje od predajov a dosiahnutých cieľov. Variabilná zložka sa vypláca a počíta každý mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k sebe parťáka, biznis developera, ktorý bude rozvíjať našu ponuku vysokoškolského štúdia v UK, Holandsku, Škandinávii a iných krajinách študentom. Potrebujeme v jednej osobe skĺbiť obchodníka, online markeťáka, biznis developera, doťahovača. Skrátka niekoho, kto si vezme náš segment vysokých škôl pod palec a pustí sa do toho s chuťou. Bude obchádzať školy, stretávať sa so študentami, vymýšľať marketingové aktivity a nakoniec dohodnutý obchod celý zabezpečí. Sme maličká firma. Nemáme backoffice, ktorý by za teba doťahoval veci. Občas musíme urobiť aj papierovačky, ktoré nás nebavia, ale bez nich to nejde.

Z počiatku budeš pracovať spolu s Jurajom. Bude ti neustále pomáhať, aby si čo najskôr mohol pracovať samostatne. Potom ti bude odmenou obrovská sloboda robiť veci poriadne a po svojom. Na to všetko je potrebné dosahovať očakávané výsledky a časom si kľudne budeš môcť zobrať do tímu ďalších ľudí či urobiť spomínaný back-office. De facto budeš mať šancu vybudovať si samostatné oddelenie.

Veľmi by sme uvítali, keby si sám v zahraničí na VŠ študoval. Úplne inak sa zahraničné štúdium predáva, keď máš vlastnú skúsenosť a môžeš sa o ňu podeliť.

Čo ti môžeme ponúknuť?
- Jedná sa o prácu na fulltime (trvalý pracovný pomer) v Žiline. Aktuálne sedíme spolu v menšej nefajčiarskej kancelárii v centre mesta, kúsok od vlakovej i autobusovej stanice. Počas roka by sme sa radi presťahovali do väčších priestorov, pričom chceme ostať v centre.
- Po zabehnutí môžeš pracovať čiastočne aj z domu (home office).
- Možnosť zdokonaľovať sa v angličtine, cestovať a učiť sa nové veci. Nie je to len o angličtine či lietaní lietadlom. U nás stretneš veľa šikovných mladých ľudí. Nielen samotných študentov, ale aj zástupcov zahraničných univerzít. Časom získaš množstvo užitočných kontaktov vo väčšine krajín západnej Európy. Ku tomu prehľad a praktické skúsenosti, ktoré by si inak získaval roky.
- Veľkú slobodu a flexibilitu spojenú s veľkou podporou a ochotou pomôcť z našej strany – viac o tom vyššie aj nižšie :).
- Možnosť realizovať sa – prevziať zodpovednosť za celý segment vysokých škôl a vybudovať okolo neho samostatné oddelenie. Je to jedinečná príležitosť, ako spojiť Jurajove know-how, naše dobré meno a príležitosti na trhu.
- Na prvý pohľad to možno nie je vidieť, ale svojou prácou budeš meniť životy mladých ľudí k lepšiemu. Naozaj. Nejde o prázdnu frázu. Úspešné štúdium v zahraničí prináša oveľa lepšie kariérne možnosti. Rozširuje mladým obzory a ukazuje svet z inej perspektívy. Prináša svet plný možností, ktoré by inak nemali.

Informácie o výberovom konaní

Čo od teba potrebujeme?
- Aby sa ti s nami dobre pracovalo, t.j. si zodpovedný, samostatný, úprimný, máš chuť sa učiť a si ochotný urobiť pre klienta maximum. Viac sme o tom písali vyššie.
- Veľkou výhodou bude, ak si študoval v zahraničí na VŠ alebo si tam strávil dlhší čas na Erasme či jazykovom pobyte. Nie je to však podmienkou.
- Ovládaš angličtinu na dobrej úrovni (min B2).
- Schopnosť prezentovať a vystupovať pred väčšou skupinou ľudí. S tým je spojená aj schopnosť ľahko nadväzovať nové kontakty. Často sa ocitneš medzi neznámymi ľuďmi, ktorí z najväčšou pravdepodobnosťou môžu byť našimi potenciálnymi klientmi.
- Vieš veľmi dobre pracovať so sociálnymi sieťami a online nástrojmi Gmail, redakčné systémy, facebook a atď.), ktoré používame takmer na všetko.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WordPress - Základy
Google Analytics - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

S kým sa nám pracuje dobre?
- Úprimní – Na nič sa nehráme. Obaja komunikujeme úplne otvorene a úprimne. Hovoríme si veci na rovinu a problémy riešime hneď. Nenechávame ich vyhniť. Občas ich riešenie nie je ľahké, ale vždy k tomu pristupujeme konštruktívne a so vzájomným rešpektom. Ego nechávame doma.
- Samostatní – Juraj má z nás najväčšie know-how. Keď prídeš, naučí ťa všetko, čo bude treba – vysvetlí, ukáže, poradí pôjde s tebou medzi študentov. Napriek tomu si budeš musieť niektoré informácie nájsť aj sám alebo ich z Juraja dostať. Nesmie sa stať, že budeš stáť len kvôli tomu, že ti niekto niečo nepovedal. Juraj väčšinou ukazuje cestu, ale po nej musíš už ísť sám a je na tebe zaistiť si všetko potrebné.
- Zodpovední – Veľká voľnosť a sloboda neznamená, že si môžeš robiť, čo chceš a kedy chceš. Obe idú ruka v ruke so zodpovednosťou a schopnosťou dosahovať sľúbené výsledky. Ak sa na niečom dohodneme, platí to. Ak narazíš na problémy, ozveš sa vopred. Nie až keď sa prevalia.
- Majú presahy do príbuzných oblastí – Ako sme písali vyššie, nebudeš len obchodník. Sme malá firma, takže občas robíme veci za troch. Nie objemovo, ale čo sa špecializácie týka. Veľkou výhodou bude, ak máš skúsenosti s Mailchimpom, WordPressom, kampaňami na sociálnych sieťach, affiliate marketingom, Google technológiami a pod. Ak nemáš, vieme ti s nimi pomôcť a zaučiť ťa.
- Ochotní ísť za hranicu očakávaných štandardov.
- Vopred pripravení – Schopnosť improvizácie občas neuškodí, ale neradi varíme z vody. Na stretnutia chodievame pripravení a očakávame to aj od teba.
- Majú chuť učiť sa a rásť.

Hľadáme niekoho podobného. Niekoho, kto nám nepridá zbytočnú robotu, ale vyhrnie rukávy a pomôže všetko zvládnuť. Budeme radi ak ťa nájdeme na jar. Hlavná sezóna v tomto segmente je na jeseň. Dovtedy by sme ťa chceli všetko naučiť, obísť školy a od septembra ísť na plný výkon.

Cambridge Study je malá spoločnosť s priateľskou rodinnou atmosférou. Pomáhame ľuďom študovať v zahraničí na stredných a vysokých školách alebo jazykových kurzoch. A robíme to dobre. Okrem poradenstva pri výbere študijného programu a lokality, zabezpečujeme celý proces vycestovania a pomoc či podporu počas samotného pobytu.

Výrazne nás odlišuje, že máme vlastnú skúsenosť s tým, čo predávame. Sami sme v zahraničí študovali a chodíme tam na kurzy, ktoré ponúkame. Vďaka tomu klientom dokážeme dobre poradiť, pozrieť sa na veci z ich perspektívy a postarať sa o nich, aj keď narazia v zahraničí na problémy.

Chceme rásť a zároveň si zachovať priateľskú atmosféru, ktorá u nás vládne. Naším cieľom je umožniť (nielen) mladým ľuďom získať kvalitnejšie vzdelanie v zahraničí. To nás neustále ženie vpred. No nechceme len poslať do sveta čo najviac študentov a nasľubovať im pritom hory-doly.

Neustále zdokonaľujeme seba aj firemné procesy. Máme veľa rozpracovaných nápadov, ktoré nás môžu posunúť o kus vpred. Spokojnosť klienta máme vždy na prvom mieste.
ID: 3617628  Megjelentetés dátuma: 9.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: €800 – €1100 (podľa skúseností) doplnený o variabilnú zložku, ktorej výška sa určuje od predajov a dosiahnutých cieľov. Variabilná zložka sa vypláca a počíta každý mesiac.