Montér

Camastra s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.14€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montér na stavbe administratívnych budov, priemyselných hál,parkovacích domov, vykonáva montážne práce, dokončovacie a asfaltérske práce , pod dohľadom a podľa pokynov kvalifikovaných zamestnancov s ručným náradím a strojným zariadením v stavebníctve. Spolupracuje pri výkone náročnejších stavebných prác a manipuluje so stavebnými materiálmi.Práca s prefabrikátmi , oceľovými konštrukciami .Hľadáme kandidátov aspoň so základmi nemeckého jazyka.

Ubytovanie, preprava a pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávaľom.
Neodpočítava sa zo mzdy!
Potrebné školenia zabezpečené taktiež zamestnávateľom .

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na [email protected]
Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Stavebná činnosť v zahraničí, (Nemecko ), práca s oceľovými konštrukciami , prefabrikátmi, výstavba výrobných hál, poschodových parkovísk ,administratívnych budov , stavba domčekov, výstavba ciest.
ID: 3850744  Megjelentetés dátuma: 23.6.2021  Alapbér (bruttó): 14 EUR/hod.