Technik obsluhy - kurič

CAMASE, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. po dohode s uchádzačom
Základná zložka mzdy je 580 eur brutto, variabilná zložka mzdy od 200 do 300 eur brutto podľa pracovných výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je predovšetkým:
- obsluha tepelno-technických zariadení
- zodpovednosť za skoré hlásenie zistených porúch a porúch nahlásených riadiacim systémom
- zodpovednosť za pružné riešenie poruchových stavov
- vedenie príslušných prevádzkových evidencií.

Potrebná je znalosť práce s počítačom pre ovládanie MaR a automatiky. Zručnosť je vítaná.
Všetky životopisy riadne posúdime a zašleme Vám informácie o ďalšom postupe vo výberovom konaní. Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na spoluprácu.

V našej spoločnosti dostanete tieto výhody:
*ročný výkonnostný bonus
*príspevky pri životnom jubileu
*príspevky pri významných životných udalostiach
*voľno navyše v prípade významnej rodinnej udalosti
*zdravotnú starostlivosť - preventívne zdravotné prehliadky
*príjemnú firemnú kultúru.

Naša prevádzka sa nachádza v mestskej časti Kramáre, Bratislava a jedná sa o zdravotnícke zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer vítaný, nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť na Vás čaká.
Uvítame predovšetkým:
- aktívnych a ochotných spolupracovníkov, ktorí sa budú chcieť naučiť niečo nové
- samostaných a schopných kultivovane komunikovať s odberateľmi
- prax nepožadujeme, kuričský preukaz Vám zabezpečíme
- uvítame serióznosť, trpezlivosť, ústretovosť.

CAMASE a.s. je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti tepelného hospodárstva a výroby energií. Naše služby poskytujeme odberateľom, ktorým zabezpečíme posúdenie tepelného hospodárstva, navrhneme energetické opatrenia, vykonáme inžiniering, projektovanie, inštaláciu tepelno-technologických zariadení. Dodáme teplo, chlad, manažujeme prevádzku technológií v komplexoch budov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3441711  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy je 580 eur brutto, variabilná zložka mzdy od 200 do 300 eur brutto podľa pracovných výkonov