Asistent/ka predaja Camaïeu / Bratislava - Polus

CAMAIEU SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
690 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úsmev, cit pre zákaznícky servis a nadšenie pre módu sú Vašou srdečnou záležitosťou a súčasťou Vašej osobnosti?
Ak áno, tak potom hľadáme práve Vás!

- Zázemie známej spoločnosti
- Možnosť profesionálnej sebarealizácie, osobného a odborného rastu
- Školenie v oblasti predajnej stratégie
- Zaujímavú a kreatívnu prácu v mladom dynamickom kolektíve
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Pokiaľ Váš profil bude zodpovedať hľadanej pozícii, budeme Vás kontaktovať v priebehu 3 týždňov. Ak do 3 týždňov odpoveď nedostanete, znamená to, že príslušná pracovná pozícia je už obsadená, alebo že Váš profil nezodpovedá našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníka, vášeň pre módu
- Ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť a spoľahlivosť
- Výborné komunikačné schopnosti
- Prax v obchode výhodou
- Flexibilita (práca aj počas víkendov)

Francúzska módna značka zaoberajúca sa predajom dámskeho oblečenia a doplnkov. Posobíme v 18 krajinach sveta a nas počet predajní sa vyšplhal cez 1100.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1255462  Megjelentetés dátuma: 17.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 690 EUR