Obchodný reprezentant / konzultant

Call One, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2019
1 000 - 2 000 EUR/mesiaczakladna mzda 1.000€ brutto (plus procesne a vykonove odmeny), dobry obchodnik celkový plat nad 3.000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v segmente B2B
- analýza a zisťovanie potrieb zákazníkov
- navrhovanie riešení pre zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- zabezpečenie a koordinácia subdodávok v prípade komplexného riešenia pre B2B zákazníka
- spolupodieľanie sa na plnení obchodného plánu
- pravidelný reporting

- odborný rozvoj
- možnosť profesionálneho rastu
- auto na súkromné účely
- motivačný a odmeňovací systém
- sociálny systém
- pružná pracovná doba

Základnou požiadavkou je MINIMÁLNE 3 ročná prax obchodníka, ideálne v oblasti B2B služieb !!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- profesionálne komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť budovať a riadiť vzťah s klientom
- analytické schopnosti pre prípravu optimálneho riešenia

B2B kontaktne centrum na podporu obchodu nasich zakaznikov (www.call-one.sk)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3272794  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 2 000 EUR/mesiaczakladna mzda 1.000€ brutto (plus procesne a vykonove odmeny), dobry obchodnik celkový plat nad 3.000€