Hľadám kuchárov do reštaurácie vo Viedni

CAFE LATTE MEDLE & KLOS OG

Miesto práce
Neubaugasse 39, Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 - 2000 EUR/mesiac, na dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nasej restauracie vo Viedni hladame sikovnych a samostatne pracujucich kucharov. Pracovna doba 5 dni v tyzdni. Ponukame dobre platene miesto s postupom na vyssiu poziciu a s moznostou ubytovania. Uprednostnujeme uchadzacov len s vyucnym listom, znalost jazyka nemeckeho a anglickeho vyhodou.

apartment, freie Verpflegung, ubytovanie zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Restaurácia, Kuchyna

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

5

zodpovednost, schopnost samostatne pracovat, ochota pracovat v pripade potreby nadcas, lojalita, zvladanie stresovych situacii, zmysel pre detail a doslednost, ochota rychlo sa naucit nove veci

Gastronómia, reštaurácia, kaviareň, cocktailbar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1090191  Megjelentetés dátuma: 23.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 - 2000 EUR/mesiac, na dohodu