Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Programátor

Cadvision s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie rôzných ADDIN a APP pre rôzné CAD systémy
- správa dokumentácie napr. M-Files, Vault
- samostatnosť a logické myslenie ako aj chuť pomáhať nájsť rozumne riešenia pre klientov
- Znalosť .NET (C#, Visual Basic, DevExpress, JSON/XML)
- Znalosť MS Access, SQL
- Skúsenosť s Visual Studio IDE
- Výhodou znalosť Git (Github), REST, UML diagramy
- Výhodou znalosť Autodesk AutoCAD, Bricscad, Inventor, Revit, Vault alebo iný CAD, 3D CAD
Kandidát musí ovládať základne princípy OOP (Objektovo orientované programovanie):
- Interfaces
- Encapsulation
- Abstraction
- Inheritance
- Polymorphism
- Data structures
Výhodou je znalosť:
- Design patterns
- Big O notation
- Memory management
- Events & delegates
- Unit testing & Test driven development

- získanie praxe na reálnych projektoch
- práca v stabilnej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie,
- pružná pracovná doba
- tvrdá práca za ktorú je zaujímavé finančné ohodnotenie

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, a máte chuť tvrdo pracovať a pomáhať našim klientom zašlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Spoločnosť cadvision, s. r. o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Softwareový inžinier / programátor, CAD software, strojárstvo, technológ, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- znalosť .NET , (Visual Basic, C#, DevExpress, JSON), OOP a TDD, Znalosť MS Access, SQL, Git, UML, Big O, vítaná / výhodou napr. AutoCAD Plant 3D, CADWorx Plant, Inventor, Bricscad, REVIT
- aktívny prístup pri riešení pracovných úloh, analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť, záujem vzdelávať seba a svoj tím

Hlavnou náplňou spoločnosti Cadvision s.r.o. je poskytovanie služieb pre CAD produkty od spoločností Autodesk a HEXAGON / Intergraph.
Spoločnosť Cadvision s.r.o. ponúka konzultácie, implementácie (nastavenia), analýzy, technickú podporu a špecializované školenia pre pokročilých užívateľov programov od spoločností Autodesk, HEXAGON a Fluidflow.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3595536  Megjelentetés dátuma: 2.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac