Koordinátor predaja odrodového kakaa a kávy

Cacaofé s.r.o.

Miesto práce
Hattalova 12a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia predaja
Komunikácia so zákazníkmi (maloobchodnými i veľkoobchodnými)
Vedenie dennej agendy showroomu (vrátane prípravy kakaa a kávy)
Príprava podkladov k marketingovým kampaniam
Čiastočné spravovanie sociálnych sietí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, manažment, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Facebook Ads Manager - Pokročilý
Mailchimp - Základy
Grafický dizajn - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita a schopnosť pracovať v dynamickom prostredí, precíznosť a zmysel pre detail, pozitívny prístup, konštruktívne riešenie krízových situácií, motivácia učiť sa a rozvíjať sa v sektore sociálnej ekonomiky, nadšenie pre kakao a kávu.

Integračný sociálny podnik, ktorý spája premiové produkty so sociálnymi a spoločenskými dopadmi. Spoločnosť Cacaofé s.r.o. sa venuje priamemu dovozu a distribúcií odrodového kakaa a výberovej kávy z Latinskej Ameriky. Súčasne integruje znevýhodnených ľudí na Slovensku vo vlastnej integračnej baliarni.
ID: 4099443  Megjelentetés dátuma: 9.6.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac