Disponent predaja

Cable Connect s.r.o.

Miesto práce
Závodná 459, 027 43 Nižná
Termín nástupu
30.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zakladanie, spracovanie a evidencia zákazníckych objednávok
- nahrávanie, kontrola a evidencia výrobných zákaziek
- potvrdzovanie dodacích termínov objednávok
- vystavenie dodacích listov a odberateľských faktúr
- starostlivosť o zákazníka a každodenná komunikácia so zákazníkom
- sledovanie spokojnosti zákazníka

Informácie o výberovom konaní

- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
- serióznosť, ochota pracovať
- plat dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť podniká v oblasti návrhu - vývoja a výroby káblových zväzkov a komplexných káblových zostáv, pre širokú oblasť priemyslu (medicína, bankovníctvo, biela technika) vrátane dodávok pre automobilový priemysel. Zároveň riešime technologickú prípravu pre výrobnú realizáciu a zabezpečenie výroby výrobnými zariadeniami a testovacími systémami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3374563  Megjelentetés dátuma: 27.4.2018