Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Účtovníčka

CA-PLAST, spol. s r.o.

Miesto práce
Fraňa Kráľa, Čadca
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacMzda na tejto pracovnej pozícii je variabilná a môže sa meniť v závislosti od výkonu a od obdobia v roku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovníctva v programoch KROS - Alfa, Omega, Spracovanie miezd v programe Olymp, iná administratívna a prípravná práca, vystavovanie faktúr, evidencia objednávok

flexibilná pracovná doba variabilná počas období v mesiaci / roku, príjemný kolektív, tradícia firmy od roku 1999, možnosť zúčastňovať sa na školeniach spojených s pracovnou pozíciou, možnosť kariérneho rastu

Životopis zasielať LEN emailom! Na základe poskytnutých údajov prizveme vhodných uchádzačov na osobný pohovor. V prípade, že sa Vám neozveme do 21.2.2020 tak Váš životopis neprešiel interným prvým kolom. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
OMEGA - pokročilý
ALFA - pokročilý

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, ochota učiť sa nové veci a postupy, dôslednosť a zručnosť pri práci, schopnosť riešiť vzniknuté problémy operatívne,

Ručná výroba sprchovacích vaničiek a vaní do kúpeľne, výroba vaní s dvierkami, pisoárov bez vody a inej sanitárnej techniky zo sklolaminátu a liateho mramoru. Účtovné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CA-PLAST s.r.o.
Fraňa Kráľa 2080
022 01 Čadca

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3846845  Megjelentetés dátuma: 5.2.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac