Zaujímavá pracovná ponuka pre sadrokartonistov (Plat 2300 EUR/mesiac)

C&V PRESTIGE, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Francúzsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ponúkame prácu pre skúsených sadrokartonistov do Francúzska.
• Sadrokartonárske práce ( zloženie predpripravenej oceľovej konštrukcie , opláštenie platňami sadrokarton/fermacell...) .
• Znalosť francúzskeho jazyka nie je potrebná
• Priemerná pracovná doba: 48 hod. týždenne (od pondelka do soboty)

• veľmi dobrá finančné ohodnotenie
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
• doprava zabezpečená zamestnávateľom
• stabilná práca na hlavný pracovná pomer
• overený zamestnávateľ
• možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka
• zamestnávateľ zabezpečí všetky potrebné školenia k práci a BOZP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je renomovaná zahraničná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- požadujeme skúsenosti so sadrokartónom
- znalosť francúzskeho jazyka nie je potrebná

C&V PRESTIGE, s.r.o. je úspešná a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3233010  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018