Vodič na denný rozvoz nápojov po Košiciach a okolí s vodičským oprávnením skupiny C!

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
762 - 1 250 EUR/mesiachrubú mzdu tvorí: základná zložka mzdy 762€ + variabilná zložka, brutto mzda od 1250€ + diéty podľa cestovných náhrad, priemerná čistá mzda vrátane diét od 1000 do 1200€!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu!
Na stredisko v Košiciach prijmeme vodičov s VO skup. C na:
- denný rozvoz nápojov
- vykladanie tovaru u zákazníkov
- práca s vratnými obalmi
- práca s hotovosťou

- stabilná práca v zabehnutej spoločnosti
- príjemný kolektív
- výplata vždy načas vo výplatnom termíne!!!
- práca PO - PIA, víkend voľný!!!!

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis na uvedený e-mail [email protected] príp. adresu, alebo zavolajte kontaktnej osobe, tel. č.+ 421 917 917 416 alebo +421 910 867 918.
ĎAKUJEME za zaslanie Vášho životopisu, vzhľadom na počet uchádzačov BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

NEVYHNUTNÉ PODMIENKY:
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- preukaz o absolvovaní školenia vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- karta vodiča
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Ďalšie podmienky:
- slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkom
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť, presnosť, pracovitosť

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3865285  Megjelentetés dátuma: 17.5.2022  Alapbér (bruttó): 762 EUR/mesiac