Špecialista/špecialistka dopravy

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
01.02.2022
1 000 - 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda 1000€+30% variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi dynamickú prácu?
Radi skúmate, ako fungujú postupy a procesy?
Baví Vás optimalizovať procesy a náklady?
Pracujete radšej v menšom a mladšom tíme s priateľskou atmosférou?
Excel Vám nerobí žiadny zásadný problém?
Radi sa učíte nové veci?
Tak ste tu správne :-)

Čo Vás na tejto pozícií čaká?
*správa informačných systémov na riadenie dopravy (GPS monitoring vozidiel, vyhodnotenie pracovných výkonov vodičov),
*analyzovanie dát v oblasti dopravy a nákupu náhradných dielov,
*zodpovednosť za správu palivových kariet a mýtnych jednotiek,
*tvorba reportov pre nadriadeného a úzka spolupráca s inými oddeleniami v rámci SK/CZ vo firme,
*participácia na úprave a zmene procesov s cieľom posilniť efektívnosť tímu,
*administratívny support prevádzky.

• práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti,
• možnosť profesionálneho rastu,
• kávička na pracovisku,
• pružná pracovná doba,
• notebook, mobil,
• home office.

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis na e-mail: [email protected].

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika, ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- prax so spracovaním údajov, analýzami a reportami sú nevyhnutnosťou,
- skúsenosti z oblasti dopravy sú veľkou výhodou,
- komunikačné zručnosti,
- zmysel pre detail,
- časová flexibilita v zmysle „dorobiť niečo z domu“,
- samostatnosť, chuť pracovať a zlepšovať sa.

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3824429  Megjelentetés dátuma: 7.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac