Skladník - obsluha VZV - Bratislava

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 970,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladová evidencia
- prijatie tovaru
- uskladnenie tovaru
- manipulácia s tovarom
- expedícia tovaru

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príplatky
- zamestnávateľ zabezpečuje a hradí ubytovanie

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis a motivačný list na uvedený e-mail príp. adresu. tel:+421917917415,

Ďakujem za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Zaslaním životopisu a motivačného listu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v sklade min. 1 rok
- platné oprávnenie na VZV - výhodou
- ochota pracovať v 3- zmennej prevádzke
- skúsenosti z RF terminálmi výhodou
Hľadáme ľudí, ktorí:
- sú po zaškolení schopní samostatne a zodpovedne pracovať
- pracujú s vysokým nasadením

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3213539  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 970,-€