Barmanka/Čašnička

C.R.A. spol. s r.o.

Bratislava I., Štrefánikova 33, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej prevádzky: Rolo Cafe na Štefánikovej 33 v Bratislave prijmeme do TPP pracovnú silu na pozíciu barmanka-čašnička . Nástup ihneď kontakt 0905/225251, [email protected]

Ak máte záujem o nami ponúkanú prácu a spĺňate naše požiadavky, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle 0905/225251, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadujeme spoľahlivosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie a ochotu pracovať.

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebných materiálov a gastronómie.
ID: 2798480  Megjelentetés dátuma: 10.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: po dohode