Obchodník/Predavač

c-comp

Miesto práce
Kalinciakova 1985, okres Topolčany
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkom a predaj v maloobchode a veľkoobchode
- usmernenie zákazníka na základe požiadaviek, resp. odporučenie správneho produktu
- telefonický kontakt a komunikácia so zákaznikom
- expedícia a príprava tovaru podľa dohody so zákazníkom

- stabilné pracovné miesto
- práca s ľudmi
- zabehnutá firma s dlhoročnou tradíciou
- dobrý pracovný kolektív

V prípade záujmu nám pošlite životopis na [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti - práca so zákazníkom si vyžaduje správne pochopenie zákazníkových požiadaviek a pomoc s výberom vhodného produktu. Lepší predajca dokáže zákazníka usmerniť tak, aby si vybral pre seba najvhodnejší produkt.

Obchodná spoločnosť s viac ako 20 ročnou tradíciou, zaoberájúca sa veľkoobchodom aj maloobchodom v oblasti drevených a laminátových parkiet, stropov a interiérových dekorácií a bezpečnostnými dverami. Počas našej existencie sme obslúžili tisíce spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2765175  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou