Brigáda/dohoda upratovanie štadióna - Bratislava

C Clean Services s.r.o.

Miesto práce
Tehelné pole, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5€ / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť na upratovanie štadióna v Bratislave (Tehelné pole - Bratislava) . Jedná sa o športové a kultúrne podujatia počas roka (cez týždeň, podľa potreby aj víkendové upratovanie).
Pracovné pozície sú vhodné pre študentov a ľudí, ktorí si chcú kvalitne a pravidelne privyrábať.

V prípade záujmu a ďalších doplňujúcich otázok, neváhajte volať na t. č. 0903716884, alebo písať na mail - [email protected], kde dostanete aj všetky potrebné informácie o náplni práce a termíne uskutočnenia najbližších zápasov/podujatí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pracovitosť, samostatnosť, zodpovednosť..

Sme spoločnosť zameraná na komplexné riešenia pre klienta v oblasti upratovacích služieb. Našou hlavnou filozofiou je profesionálny prístup s profesionálnou technológiou a proaktívnou komunikáciou. Nehľadáme problém, vidíme riešenia a dokážeme ich aplikovať v praxi, čo oceňujú aj naši klienti.

Povedzte nám s čím máte vo vašich priestoroch problém, my Vám navrhneme riešenie. Naše oddelenie technického čistenia je pripravené reagovať.
ID: 3619064  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5€ / hodina