Asistent manažéra distribučného centra pre HR

C & A Mode s.r.o.

Miesto práce
Kočovce-Rakoľuby
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 € mesačne brutto + pohyblivé zložky mzdy + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná komunikácia s kandidátmi
- zabezpečenie a koordinácia výberových konaní (evidencia prijatých životopisov, komunikácia s uchádzačmi a pod.)
- uverejňovanie inzerátov na pracovných portáloch
- spracovávanie dát a osobných údajov kandidátov
- príprava pracovných zmlúv
- zodpovednosť za správnosť dát v pracovných zmluvách a zložkách kandidátov
- práca v SAPe a ďalšom personálnom programe (personálna agenda)
- ostatné administratívne činnosti ( objednávanie obedov, autobusov, evidencia pošty...)
- príprava dokumentácie pre spracovanie mesačných hospodárskych výsledkov
- príprava podkladov pre mzdové oddelenie

13. plat
personálne zľavy pri nákupe
vianočné poukážky
kantína

Informácie o výberovom konaní

zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment a ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
IBM Lotus Notes - Základy

Počet rokov praxe

3

C&A ponúka svojim zákazníkom v Európe kvalitné oblečenie za prístupné ceny už dlhšie ako 180 rokov.
Ako jeden z vedúcich a stále rastúcich predajcov módy stále hľadáme talentovaných ľudí, ktorí chcú pracovať v tomto rýchlo rastúcom a dynamickom odbore.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3363052  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 € mesačne brutto + pohyblivé zložky mzdy + benefity