Zástupca riaditeľa pobočky C&A Aupark Košice

C & A Mode s.r.o.

Aupark Tower Košice, Protifašistických bojovníkov, Staré Mesto
nástupná mzda 710€ brutto po úspešnom zaškolení ( 6 mesiacov 755€ brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod pobočky v čase neprítomnosti riaditeľa
- organizácia a plánovanie zamestnancov
- prezentácia tovaru
- kontrola dodržiavania štandardov
- príjemné vystupovanie a ústretovosť k zákazníkom
- odborné poradenstvo pri predaji
- práca pri pokladni

- finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti pozície
- motivačné bonusy
- príplatok za prácu cez víkend
- stravné lístky v hodnote 4€
- zázemie silnej medzinárodnej společnosti
- zaujímavú, rozmanitú a zodpovednú pozíciu
- možnosť profesijného rastu
- zľavu na tovar v sieti obchodov C&A v SR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- orientáciu na zákazníka
- obchodné myslenie
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- cit pre módu, trendy, štýl a prezentáciu
- prax vo vedení zamestnancov výhodou
- časovú flexibilitu a vysoké pracovné nasadenie
- kreatívny typ osobnosti
- tímového ducha
- znalosť AJ na komunikatívnej úrovni výhodou

C&A ponúka svojim zákazníkom v Európe kvalitné oblečenie za prístupné ceny už dlhšie ako 180 rokov.
Ako jeden z vedúcich a stále rastúcich predajcov módy stále hľadáme talentovaných ľudí, ktorí chcú pracovať v tomto rýchlo rastúcom a dynamickom odbore.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3157409  Megjelentetés dátuma: 15.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupná mzda 710€ brutto po úspešnom zaškolení ( 6 mesiacov 755€ brutto)