Skladník/čka s textilným tovarom

C&A Logistics Nove Mesto s.r.o.

Miesto práce
Kočovce-Rakoľuby
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
810 EUR/mesiaczákladná mzda 810 € (brutto) + prémie, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

triedenie, vešanie a kompletovanie výrobkov
a iné činnosti skladového hospodárstva

13. plat
personálne zľavy vo výške 20% + možnosť kombinovať s ďalšími zľavami
vianočné poukážky na nákup tovaru C&A
zabezpečené stravovanie - možnosť výberu zo šiestich jedál (aj bezlepková strava)
zo smeru Trenčín zabezpečená firemná doprava a do NMnV po skončení zmeny

Ak chcete byť súčasťou nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a zašlite nám Váš životopis prostredníctvom portálu Profesia, príp. na adresu spoločnosti.
Vopred ďakujem za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

ochota pracovať fyzicky
pracovná flexibilita
zodpovedný prístup k práci

V C&A veríme, že každý má právo vyzerať a cítiť sa výborne. Preto ponúkame našu kvalitnú módu za prístupné ceny skutočným ľuďom viac ako 180 rokov. V súčasnej dobe zamestnávame viac ako 35 000 zamestnancov v 21 krajinách Európy. Ponúkame pracovné príležitosti v otvorenom a tímovo orientovanom prostredí stabilnej rodinnej firmy.
ID: 3666282  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 810 EUR/mesiaczákladná mzda 810 € (brutto) + prémie, odmeny, bonusy