Pracovník na recepcii v Športcentre

BZS Company, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
september
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Športové centrum disponuje 4 squashovými kurtami, malým fitness centrom a tanečnou halou. Recepčný/á má za úlohu zabezpečiť chod týchto športovísk, prostredníctvom rezervačného systému. Nachádza sa tu aj vonkajšia terasa, na ktorej sa v podvečerných hodinách čapuje namä pivo, kofola /čapovanie zaučíme/a sem tam sa rozlieva aj alkohol.

Informácie o výberovom konaní

Prevádzka je otvorení pondelok-nedeľa 07:00-22:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ústretovosť, príjemná komunikácia s ľuďmi, flexibilita a zodpovednosť, loajálnosť voči zamestnávateľovi

Naša spoločnosť zastrešuje toto športové centrum, nakoľko vidí zmysel v pohybe ako vcelku pre všetky kategórie. Máme vo veciach poriadok a spolu sa snažíme o spríjemnenie voľnočasového priestoru pre ľudí.
ID: 3671538  Megjelentetés dátuma: 18.8.2020  Alapbér (bruttó): 4,7 EUR/hod.