Prevádzkový energetik

Miesto práce
Južné nábrežie 13, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie zásobovania objektov energiami, zodpovednosť za zabezpečenie dodávky energii aj v prípade havarijných stavov
  • pravidelný monitoring spotreby energie
  • zabezpečovanie spôsobilého/vyhovujúceho technického stavu všetkých energetických zariadení,
  • kontrolovanie kvality dodávok energie a následný reporting
  • zabezpečovanie podkladov k vyúčtovaniu nákladov
  • spolupráca na zabezpečení odborných prehliadok, skúšok a opráv vyhradených technických zariadení a komínov,
  • spolupráca so správcami nebytových priestorov v oblasti energetiky,
  • kontrola vecnej správnosti dodávateľských faktúr za spotrebované teplo, vodu a ich prípadná reklamácia,
  • spolupráca pri ročnom vyúčtovaní so správou vlastníckych bytov a obecných bytov.
  • samostatne vykonáva vysoko odborné činnosti
  • starostlivosť o zákazníkov
  • spoluzodpovednosť za prípravnú a realizačnú fázu projektu, technická realizácia zákazky

  • príspevok na stravu zamestnanca
  • príspevok do DDP
  • príspevok na športové aktivity
  • príspevok na kultúrne akcie
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • platená dovolenka nad rámec zákona
  • príspevok pri životných jubileách
  • zamestnávateľ umožňuje zamestnancom bezplatné parkovanie na parkovisku zamestnávateľa
  • mobilný telefón aj na súkromné účely

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s motivačným listom. Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, pozvánkou na osobný pohovor. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.
Kontakt: 055/7871 301
Južné nábrežie 13
042 19 Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • flexibilita a samostatnosť
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • práce vo výškach
  • praktické myslenie
  • znalosť MS Office

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. je v súčasnosti správcom 299 nebytových priestorov a objektov, 1467 obecných bytov a 6223 vlastníckych bytov. Nebytové priestory a objekty obsahujú obchodné priestory, ambulancie, sklady, kancelárie, zasadačky, spoločné priestory, ktoré sú na dlhodobý i krátkodobý p r e n á j o m. Ponúkané služby a práce sa opierajú o dlhoročné skúsenosti spoločnosti so správou, údržbou a obnovou bytového a domového fondu. Pracovníci našej spoločnosti na ponúkané služby a práce sú riadne zaškolení a v prípade, že to vyžaduje legislatíva na druh poskytovanej služby, alebo práce majú príslušnú odbornú spôsobilosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Durová
Tel.: +421557871329
E-mail: poslať životopis
ID: 4023092  Megjelentetés dátuma: 20.1.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac