Ekónom - Referent predpisu

Miesto práce
Južné nábrežie, Vyšné Opátske
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
812 - 1 044 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie programového vybavenia na vedenie ekonomickej agendy,
  • Nahrávanie mesačných platieb prostredníctvom SIPO a iných zmenových dokladov,
  • Vyhotovovanie mesačných a ročných uzávierok,
  • Príprava na ročné vyúčtovanie zálohových platieb,
  • Kontrola platieb, predpisov, počtu osôb,
  • Kontrola nákladov a spracovania v bytoch so zmiešaným vlastníctvom,
  • Vybavovanie klientov, korešpondencii a reklamácií z vyúčtovania,
  • Komunikácia a spolupráca so Slovenskou poštou, a.s. (SIPO),
  • Spracovanie mesačných podkladov o vývoji pohľadávok, podľa typu bývania,
  • Spracovanie ekonomickej evidencie obecných bytov a pridelenom obvode,
  • Prihlásenie a odhlásenie nájomníkov na základe podkladov,
  • Výpočet a úpravy zálohových predpisov, účtovanie platieb,
  • Sledovanie úhrad podľa platobných rozkazov, dohôd a exekúcií,
  • Príprava na mesačnú uzávierku (kontrola platieb, predpisov a zostatkov),
  • Spracovanie a evidovanie bytového domu pri preberaní do správy,
  • Určovanie výšky predpisu a úhrad spojených s bývaním,
  • Vykonanie zmien zálohových predpisov za služby spojené s bývaním a fondu údržby a opráv,
  • Sledovanie a účtovanie došlých platieb, spracovanie zmien pre SIPO,
  • Koordinácie činností, v súvislosti so zabezpečením kompletnej účtovnej a daňovej agendy,
  • Kontrola platieb z bankových účtov spoločnosti,
  • Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva, daňovej sústavy. Občianskeho a Obchodného zákonníka, Zákonníka práce a ostatných zákonov, súvisiacich s predmetom činnosti spoločnosti,
  • Riadenie a koordinácia činnosti inventarizačnej, vyraďovacej, likvidačnej a škodovej komisie,
  • Koordinácia inventarizácie majetku, záväzkov a pohľadávok,
  • Zabezpečovanie strategického finančného plánovania,
  • Pripravovanie a spracovávanie finančných výkazov spoločnosti,
  • Analyzovanie finančnej situácie spoločnosti,
  • Plánovanie, riadenie a sledovanie cash flow,
  • Komunikovanie s finančnými inštitúciami a externými partnermi spoločnosti,
  • Reportovanie výsledkov členom vrcholového managementu.

  • Príspevok na stravu zamestnanca
  • Príspevok do DDP
  • Príspevok na športové aktivity
  • Príspevok na kultúrne akcie
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Platená dovolenka nad rámec zákona
  • Príspevok pri životných jubileách
  • Zamestnávateľ umožňuje zamestnancom bezplatné parkovanie na parkovisku zamestnávateľa

V prípade záujmu, zašlite profesijný štruktúrovaný životopis na kontaktné údaje:
Južné nábrežie 13
042 19 Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

  • Znalosť SW Windows a Office365 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Analytické myslenie
  • Lojálnosť
  • Znalosť SW DOMUS a FINUS, výhodou

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. je v súčasnosti správcom 299 nebytových priestorov a objektov, 1467 obecných bytov a 6223 vlastníckych bytov. Nebytové priestory a objekty obsahujú obchodné priestory, ambulancie, sklady, kancelárie, zasadačky, spoločné priestory, ktoré sú na dlhodobý i krátkodobý p r e n á j o m. Ponúkané služby a práce sa opierajú o dlhoročné skúsenosti spoločnosti so správou, údržbou a obnovou bytového a domového fondu. Pracovníci našej spoločnosti na ponúkané služby a práce sú riadne zaškolení a v prípade, že to vyžaduje legislatíva na druh poskytovanej služby, alebo práce majú príslušnú odbornú spôsobilosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Durová
Tel.: +421557871329
E-mail: poslať životopis
ID: 3945472  Megjelentetés dátuma: 31.7.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac