Technik - správca bytov a objektov

Bytkomfort, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
04.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 880 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívno - technické zabezpečenie úloh v zmysle Zákona 182/1993 Z.z. v znení neskorších predpisov a platných zmlúv o výkone správy

Vaše životopisy v slovenskom jazyku zasielajte uvedenú emailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Do výberového konania budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovnej pozície.

Spolu so životopisom pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č.18/2018 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Bytkomfort, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobré komunikačné schopnosti
aktívny vodič
prax v oblasti správy budov
osvedčenie stavebný dozor (nie je podmienka)
znalosť maďarského jazyka (nie je podmienka)

- výroba a distribúcia tepla, teplej úžitkovej vody
- výroba elektrickej energie
- správa bytov a nebytových priestorov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3740476  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 880 EUR/mesiac