Projektant, Elektro konštruktér (Eplan)

Redex Slovakia k.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od vzdelania, skúseností a praxe v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba elektrických schém a projektovej dokumentácie automatizovaných výrobných liniek
- návrh elektrorozvádzačov a výber el. komponentov
- zodpovednosť za správne vyhotovenie technickej dokumentácie v súlade s príslušnými normami a predpismi
- implementácia technických riešení podľa požiadaviek zákazníka a najnovších technologických trendov
- práca v tíme elektrotechnikov na medzinárodných projektoch
- tvorba projektovej dokumentácie pri návrhu nových plne automatizovaných výrobných liniek
- dohľad pri výrobe elektrorozvádzačov
- dohľad nad elektrickou inštaláciou u zákazníka

- 13. plat
- dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
- pružný pracovný čas
- príplatok k mzde počas dohľadu nad inštaláciou u zákazníka
- možnosti odborného a profesionálneho rastu
- bezplatné kurzy anglického jazyka
- stravné nad rámec zákona a iné sociálne benefity
- práca v úspešnej spoločnosti s medzinárodným zázemím a pôsobnosťou

Štrukturovaný profesijný životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom a súhlasom na spracovanie osobných údajov prosíme zaslať na email [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem a zaslanie podkladov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť EPLAN Electric P8 v2.x (prax min. 1 rok)
- výhodou je znalosť konfiguračných nástrojov (aplikácií) pre návrh el. komponentov a celkových riešení (Simaris, Sizer atď.)
- zodpovednosť, iniciatíva, tvorivosť, samostatnosť, flexibilita, analytické a koncepčné myslenie, tímová práca
- ochota cestovať do zahraničia

Strojárska firma Redex Slovakia k.s. v Prešove bola založená v roku 2004 ako BWG k.s. Materskou spoločnosťou firmy Redex Slovakia k.s. je od januára 2020 privátna francúzska strojárska spoločnosť Redex so sídlom v Ferrieres, ktorá je známa už od roku 1949 svojimi vysokokvalitnými výrobkami a riešeniami v hutníckej oblasti ale aj návrhom a výrobou presných prevodoviek. Redex Group je celosvetovo úspešnou spoločnosťou v oblasti strojárstva, oceliarstva a stavby zariadení. Naša ponuka služieb zahŕňa plánovanie, konštruovanie a realizáciu strojov a technických zariadení na kľúč - od projektovania až po uvedenie do prevádzky u zákazníkov. V úzkej spolupráci s našimi zákazníkmi neustále realizujeme inovácie, ktoré vychádzajú z našich dlhoročných skúseností a vedú k lepšej kvalite výrobkov, produktivite a energetickej účinnosti s čo najväčším prínosom pre životné prostredie. Okrem oceliarskeho priemyslu sme už dlhé roky spoľahlivým partnerom popredných svetových výrobcov v priemysle neželezných kovov, najmä v hlinikárstve. Náš medzinárodný úspech je založený na know-how, osobnom nasadení a dlhoročnom prepojení našich zamestnancov so spoločnosťou.
Ďalšie informácie o našej materskej spoločnosti Redex nájdete na: www.redex-group.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 618290  Megjelentetés dátuma: 16.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac