Technik

BV Music s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 600 EUR/mesiac850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do trvalého pracovného pomeru technika. Technické realizácie koncertov, festivalov, športových a kultúrnych podujatí. Stavba LED obrazoviek, zvuku , svetiel, koncertných stage-ov. Flexibilná práca v mladom dynamickom kolektíve.

Stabilná práca v mladom dynamickom kolektíve, účasť na rôznych kultúrnych, športových a spoločenských akciách, firemné akcie, koncoročné odmeny, pravidelné prémie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, chcete sa pridať k nášmu tímu a spĺňate uvedené kritéria, zašlite nám Váš profesijný, štruktúrovaný životopis a motivačný list s uvedením názvu pozície. Preferujeme kontakt formou e-mailu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu a budú zaradení do výberového konania.
Súčasne predložte súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti BV Music s.r.o. so sídlom v Košiciach. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Za prejavený záujem Vám vopred ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technická zručnosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:
min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, vodičský preukaz, bezúhonnosť, spoľahlivosť , dochvíľnosť,
technická zručnosť, prax vo vedení motorových vozidiel min. 2 roky. Vyžadujeme bydlisko v Košiciach.

BV Music s.r.o. je spoločnosťou , ktorá sa zaoberá profesionálnym ozvučením a osvetlením. Ozvučovanie spoločenských akcií, plesov, slávností, módnych prehliadok, ozvučenie a osvetlenie živých koncertov, festivalov, realizácia koncertných turné, športových podujatí, prenájom LED obrazoviek. www.bvmusic.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 719802  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 600 EUR/mesiac850 EUR/mesiac