Integračný analytik/architekt

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analyzovať požiadavky zo strany biznisu a navrhovať technologické riešenia IS, dozorovať realizáciu a nasadenie riešenia do prevádzky
- podieľať sa na návrhu stratégie IS
- navrhovať technologické štandardy a zabezpečovať ich realizáciu
- komunikovať s dodávateľmi o strategických otázkach IS
- komunikovať v rámci spoločnosti o strategických IT riešeniach

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je významná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

skúsenosti s analýzou a návrhom IS so špecializáciou na prenos dát a integrácie
-nevyhnutné praktické skúsenosti s technológiami WS, SQL, IIS
-skúsenosti s modelovaním informačných systémov vítané
-všeobecný prehľad v IT, najmä so zameraním na vývoj systémov
-nutné pokročilé znalosti: http(s), WSDL, SOAP, REST, XML,

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3869632  Megjelentetés dátuma: 28.9.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac