Asistent audítora

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Audit účtovných závierok spoločností pod vedením audítora

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 100 Eur/ brutto až 1200 Eur/brutto plus variabilná zložka

- vynikajúca pracovná príležosť pre zamestnancov, ktorí chcú kariérne rásť
- vzdelávanie zamestnacov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Naším klientom je významná, perspektívna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním
- Prax v odbore výhodou
- Znalosti v oblasti účtovníctva a auditu
- Aktívna znalosť anglického jazyka (aktívna znalosť aj nemeckého jazyka je výhodou)
- Práca s PC – Excel a Word

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jakubovo námestie 13
811 09 Bratislava
ID: 3760698   Megjelentetés dátuma: 11.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1 100 Eur/ brutto až 1200 Eur/brutto plus variabilná zložka