Key Account Manager / Commercial Liaison

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
min. 2200EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KAM zodpovedá za vytvorenie a rozvíjanie intenzívnych profesionálnych kontaktov s kľúčovými partnermi v centrách v rámci SLOVENSKA za účelom zvýšenia predaja farmaceutického prípravku spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná originálna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- medicína, farmácia, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- PODMIENKA min. 3 roky skúseností na pozícii KAM ( práca s centrami, ideálne s biologickou liečbou)
- pozícia vyžaduje ochotu cestovať a navštevovať centrá v krajských mestách v SR, pozícia nie je viazaná na office v Bratislave
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- prehľad v medicíne, schopnosť čitať klinické štúdie

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3633888  Megjelentetés dátuma: 31.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 2200EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy