Sales Manager – zdravotnícky segment

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
min. 3000 € (v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a koučovanie tímu reprezentantov v rámci SR v oblasti diagnostiky
- rozvíjanie spolupráce s klientmi, zodpovednosť za dosahovanie obchodných cieľov
- príprava a analýza predajného systému v regiónoch

- možnosť osobnostného a profesionálneho rastu
- samostatnosť
- prostredie medzinárodnej spoločnosti so silnými produktmi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti zdravotníctva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- PODMIENKA je skúsenosť na pozícii Sales Manager v oblasti medical devices a laboratórnej techniky
- min. 1-ročná vedenie tímu obchodných reprezentantov
- schopnosť motivovať a viesť ľudí, inovatívny prístup
- strategické, analytické a kreatívne myslenie
- samostatnosť, iniciatíva a spoľahlivosť
- plynulé ovládanie anglického jazyka
- prezentačné zručnosti, vynikajúci "time managment", analytické schopnosti

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3555050  Megjelentetés dátuma: 21.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 3000 € (v závislosti od skúsenosti kandidáta)