Obchodný manažér

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
min. 1500 EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- napomáhať k realizácii a plneniu obchodných cieľov firmy a to na základe celofiremnej stratégie a koncepcie obchodných aktivít,
- aktívne vyhľadávať potenciálnych klientov,
- pripravať príslušné zmluvy vrátane ich prípadných zmluvných dodatkov,
- priebežne aktualizovať databázu klientov a potenciálnych klientov ,
- v dohodnutej dobe pravidelne reportovať o súčasných a plánovaných výsledkoch,
- predkladať návrhy na zlepšenie,
- zodpovedať za priebežnú komunikáciu a za vytváranie dlhodobých a stabilných obchodných vzťahov,
- pravidelne informovať spolupracovníkov o výsledkoch obchodných jednaní, úlohách z nich vyplývajúcich a zodpovedať za plnenie týchto úloh,
- komunikovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti za účelom uspokojenia potrieb a požiadaviek klientov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Naším klientom je významná leasingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť a preukázaná skúsenosť v oblasti predaja,
- znalosť slovenského automobilového trhu a súvisiacich segmentov trhu, znalosť potenciálu trhu k absorpcii služieb operatívneho lízingu a konkurenčných služieb finančného a nefinančného charakteru,
-orientácia v obchodno-právnej a relevantnej legislatíve,
- vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3553343  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1500 EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka