Medicínsky reprezentant - Prešovský kraj

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € brutto + var. zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- promovanie farmaceutických produktov u špecialistov a lekárnikov
- odborná komunikácia s lekármi, špecialistami
- organizácia seminárov, sympózií a kongresov

- zamestnanecké benefity
- medzinárodné prostredie úspešnej farmaceutickej firmy
- kariérny rast
- bonusy, auto, mobil, tablet

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Naším klientom je farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, farmácia, zdravotníctvo

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúce skúsenosti na pozicii Med. Rep nie sú potrebné, pozícia pre absolventa
- skúsenosti v obchode sú vítané,
- komunikačné schopnosti a reprezentatívne vystupovanie
- obchodné a prezentačné zručnosti
- motivácia pre sebarealizáciu, chuť vzdelávať sa

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3487116  Megjelentetés dátuma: 29.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € brutto + var. zložka