Medical Affairs Manager

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
august 2019
min. 2500 EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Medical training of marketing team
• Work with Senior Medical Affairs Manager to develop the KOL and Stakeholder engagement plans in accordance with the overall strategic brand plans
• Management of publications related to the brands
• Management of Scientific part of non-promotional activities in close cooperation with global marketing team
• Develop and maintain up-to-date knowledge of the therapy areas by reviewing the literature, discussions with Key Opinion Leaders and key stakeholders, participating in cross functional interactions, attending scientific congresses, etc.
• Approve the promotional materials prepared by Global Marketing Team.
• Prepare medical analyses of data on related products from all sources.

- vysoko odborná a zaujímavá práca
- skúsenosť aktívnej spolupráce so CEE cluster z Bratislavy
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- výborná firemná kultúra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humánna medicína PODMIENKA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- podmienka je medicínske vzdelanie
- hľadáme kandidáta - so skúsenosťou na oddelení Medical Affairs Department
- schopnosť komunikovať medicínske informácie

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1433829  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 2500 EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností