Gynelokóg/gynekologyčka - Praha

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Praha 5, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
4 000 - 5 000 EUR/mesiackonečná výška odmeny bude závisieť od odborných skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulantná starostlivosť o pacientov v etablovanej, moderne vybudovanej ambulancii špičkovej kliniky.

- práca v špičkovom zariadení modernej kliniky
- práca s modernými technológiami
- odborné vzdelávanie - celoživotné vzdelávanie, účasť na kongresoch a konferenciách
- zdravotné voľno
- 5 týždňov dovolenky ročne
- špičková zdravotná starostlivosť
- príspevok na dôchodkové poistenie

Ďakujeme za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba tých záujemcov, ktorí budú zodpovedať výberovým požiadavkám. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti zdravotnej starostlivosti. Prevádzkuje moderné špičkové kliniky s ambulantnou starostlivosťou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske, atestácia v oblasti gynekológie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

5

- odborná spôsobilosť v oblasti gynekológie a pôrodníctva
- komunikatívne zručnosti na vysokej úrovni
- empatický prístup
- prehľad v legislatíve lekárskych a ošetrovateľských štandardov a noriem

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4059117  Megjelentetés dátuma: 9.4.2021  Alapbér (bruttó): 4 000 EUR/mesiac