Servisný technik / medicínske systémy - rtg zariadenia /

Business Development s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 000 EUR/mesiac1.800 €/brutto /mesiac + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť je pionierom v digitálnej rádiológii. Každý rok prichádza s novými nápadmi a inovatívnymi riešeniami pre zlepšenie RTG produktov. Od vzniku prvej RTG digitalizácie na svete vyvinula naša spoločnosť stacionárne RTG prístroje každého druhu – ekonomické systémy aj „vlajkové lode“ s plnou výbavou a najnovšími technológiami.
Vaša pracovná náplň bude spočívať najmä :
- v zabezpečovaní opráv defektov na zariadeniach,
- v technickom poradenstve, záručných prehliadkach,
- v riadení zásob náhradných dielov,
- v dosahovaní ukazovateľov kvality služieb zákazníkom: reakčný čas, čas opravy, definitívnosť opravy, zdvorilej komunikácie so zákazníkom,
- inštalácii a zriaďovaní nových systémov a zariadení,
- aplikačných prácach,
- dosahovaní stanovených objemov plnení pre opravy,
- v spolupráci s obchodným oddelením a komunikácii s technickou podporou výrobcov,
- v organizovaní servisných a aplikačných prác a riadení ostatných inžinierov služieb so spoluprácou a dohľadom manažéra ,
- v správe a ukladaní servisnej a inej dokumentácie, hlavne ale nie len servisných listov a objednávok,
- v plnení ostatných pracovných úloh určených vedúcim zamestnancom.

• zaujímavá a dynamická práca v jednej z najinovatívnejších spoločností v danom obore
• možnosť ďalšieho vzdelávania
• služobný automobil aj na súkromné účely,notebook, služobný telefón
• príležitostný home office

Informácie o výberovom konaní

* Vaše životopisy zasielajte prosím na nižšie uvedený link
* Na pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.
* Ďakujem za pochopenie a teším sa na prípadné stretnutie.

Do životopisu prosím vložte nasledovný text:
Týmto podľa nariadenia č.2016/679 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj dobrovoľný súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba pre spoločnosť Business Development , s.r.o.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania.
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je popredná inovatívna spoločnosť v oblasti medicínskych systémov s celosvetovým pôsobením.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• ideálne VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 23 – elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky
• ochota cestovať - pravidelné výjazdy v rámci SR
• výborné komunikačné schopnosti a lojálnosť
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• znalosť práce s PC (MS Office)

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3802051  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 2 000 EUR/mesiac1.800 €/brutto /mesiac + variabilná zložka