Senior Tax Consultant

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP (dohodou)
1 800 - 2 500,- EUR v závislosti od skúseností a seniority kandidáta , ročné odmeny vo výške niekoľkých násobkov mesačného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie daňového poradenstva a činností s tým súvisiacich pre zverených klientov - zväčša ide o spoločnosti so zahraničnou účasťou pôsobiace na Slovensku.

- zabezpečené pravidelné vzdelávanie v odbornej oblasti - min. 3x ročne
- 10,- EUR poukážka mesačne na sociálne vyžitie
- 50% príspevok na Multisport kartu
- v prípade potreby zabezpečené parkovacie miesto (centrum BA)

Informácie o výberovom konaní

* Vaše životopisy zasielajte prosím na nižšie uvedený link.
* Na pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.
* Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadné stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je etablovaná spoločnosť na SR trhu, ktorá dlhé roky úspešne pôsobí v oblasti daňového, účtovného a finančného poradenstva a audítorských služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor, dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• vysokoškolské vzdelanie II stupňa - ekonómia, dane
• predchádzajúca prax v daňovom poradenstve aspoň 3-5 rokov
• skúsenosti v oblasti podvojného účtovníctva
• licencia daňového poradcu výhodou
• aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
• samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, analytické myslenie, dobré komunikačné schopnosti, bezúhonnosť, zmysel pre tímovú prácu
• zákaznícky prístup
• dobrá znalosť aplikácií Microsoft Excel, Word a Powerpoint

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3575953  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 2 500,- EUR v závislosti od skúseností a seniority kandidáta , ročné odmeny vo výške niekoľkých násobkov mesačného platu