HR Manager SK/CZ/HU

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap / dohodou
od 3.500 eur/brutto/mesiac , možné navýšenie v závislosti od preukázaných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* komplexné zastrešenie, riadenie a výkon oddelenia HR
* riadenie a implementácia koncepcie so zameraním na efektívne využitie ľudských zdrojov
* riadenie agendy ĽZ a metodiky v oblasti: personálnej, sociálnej, mzdovej, výberu, hodnotenia, vzdelávania a odmeňovania pracovníkov spoločnosti
* dohľad nad ochranou osobných údajov
* zabezpečenie aplikácie legislatívnych zmien do praxe
* analýzy a reportovanie
* podpora pre zamestnancov
* práca vyžaduje časté cestovanie v rámci výrobných závodov SK/CZ/HU

* práca pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť
* zaujímavý systém benefitov
* zamestnanec na tejto pozícii je členom top manažmentu spoločnosti
* služobný automobil aj na súkromné účely

Ak vás zaujala pracovná pozícia s spĺňate uvedené kritériá, zašlite prosím svoj životopis v SJ alebo AJ na nižšie uvedený link.

Na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Ďakujem a teším sa na prípadné stretnutie .

Do životopisu prosím vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti Business Development, s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje vymazané. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti Business Development."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti potravinárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť na podobnej pozícii v nadnárodnej výrobnej spoločnosti / potraviny - výrobné závody /
- plynulá znalosť anglického jazyka - PODMIENKA , maďarský jazyk je výhodou
- výborná znalosť zákonníka práce, silné skúsenosti s využitím znalostí v praxi
- dynamická osobnosť
- vysoká mieru samostatnosti
- inovatívne myslenie
- ochota cestovať v rámci SK/CZ/HU

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3388799  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3.500 eur/brutto/mesiac , možné navýšenie v závislosti od preukázaných skúseností