Key account manager /B2B segment/-možný home office

Business Development s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné stretnutia u zákazníkov / business review /
- operatívne riešenie požiadaviek zákazníka na dennej báze
- príprava a vyjednávanie lokálnych tendrov
- príprava cenovej stratégie a vypracovávanie cenovej ponuky
- implementácia nového zákazníka ( interná aj externá ), projektový manažment
- analýza a monitorovanie zákazníckych výdavkov / trade spends /
- analýza a monitoring marže
- práca s CRM databázou
- spolupráca s ostatnými oddeleniami / logistika, marketing/

* zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti
* možná práca z domu + výjazdy na meetingy a za zákazníkmi
* služobné auto aj na súkromné účely
* motivačné platové podmienky
* sociálny program
* školenia, tréningy
* príjemné pracovné prostredie
* možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu

* Životopisy v anglickom jazyku zasielajte prosím e-mailom na nižšie uvedený link.

* Vhodných kandidátov budem kontaktovať.

* Ďakujem pekne a teším sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je francúzská nadnárodná spoločnosť - svetový distribútor kancelárskych potrieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod,marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* skúsenosť na obdobnej pozícii v B2B segmente
* skúsenosť s korporátnou klientelou a tendrovaním
* anglický jazyk na úrovni vedenia obchodného rokovania je PODMIENKOU
* silné vyjednávacie zručnosti a prozákaznícky prístup
* analytické myslenie a orientácia na výsledok
* tímový hráč
* komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2813191  Megjelentetés dátuma: 15.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou