Asistentka predaja

Albertheim s. r. o.

Miesto práce
Galéria MLYNY, Nitra
Termín nástupu
15.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR základna zložka + do 30 % odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj značkového tovaru BUSHMAN

stabilný kolektív
motivačné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

životopis zasielať na
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

pracovitosť
zodpovednosť
flexibilta

Značka BUSHMAN predstavuje outdoorové oblečenie. Vybavenie je navrhované pre mužov a ženy, ktorí milujú slobodu, cestovanie, objavovanie a dobrodružstvo. Riadia sa rozumom ale aj inštinktom a majú silný rešpekt k prírode. Všetky produkty, ktoré vyrábame, musia byť spoľahlivé, praktické a hlavne vás musia na vašich cestách spoľahlivo ochrániť. Používame k tomu takmer výhradne prírodné materiály, bavlnu, vlnu, ľan, bambus, kožu, ap. Moderným spracovaním a následnou úpravou sme schopní pri jednotlivých výrobkoch docieliť neprekonateľné úžitkové vlastnosti.
Respect for Nature - veľmi nám záleží na tom, čo robíme a ako tým ovplyvňujeme životné prostredie. Nechceme, aby po nás zostávali hory ťažko spracovateľného odpadu. Oblečenie a vybavenie zhotovené z prírodných materiálov sa dá na konci svojej cesty ľahko zlikvidovať alebo recyklovať.

www.bushman.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3463827  Megjelentetés dátuma: 5.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 580 EUR základna zložka + do 30 % odmeny