Recepčný (á) /Asistent (-ka) predaja vo FITINN

BUSA Fitness s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
27.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 - 7,5 EUR/hod.od 4,50€ - 7,50€ /hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priama komunikácia so zákazníkmi
- aktívny predaj produktov štúdia
- úzka spolupráca s vedením štúdia
- poskytovanie poradenstva v oblasti fitness
- komunikácia so zákazníkmi a budovanie dobrých vzťahov
- spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov
- peňažná zodpovednosť, práca s pokladňou
- udržiavanie poriadku a čistoty na recepcii a v štúdiu

- zamestnanie v úspešnej a známej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- firemné akcie a aktivity
- zamestnanecké oblečenie
- bezplatné zaškolenie v oblasti predajnej stratégie
- motivujúci hodnotiaci systém
- príplatky za prácu po 22:00, cez víkendy a sviatky
- možnosť cvičenia vo všetkých štúdiách FITINN úplne zadarmo
- možnosť osobného vzdelávania a kariérneho rastu
- práca v mladom a priateľskom kolektíve

Ak si študent denného štúdia vysokej školy, máš rád šport, si komunikatívny, hľadáme práve Teba. Staň sa súčasťou nášho tímu a okrem benefitov v rámci siete FITINN od nás dostaneš super finančné hodnotenie. Začíname na sume 4,50€ za hodinu brutto a keďže v našej spoločnosti je korektosť a spokojnosť našich pracovníkov na prvom mieste, neignorujeme príplatky! Naše štúdiá sú otvorené denne od 6:00-24:00 vďaka čomu sa Tvoja hodinová mzda môže vyšplhať až na 7,50€ za hodinu brutto! Stále váhaš? Zašli nám životopis, príď na osobný pohovor a staň sa súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- skúsenosti s priamym predajom vítané, nie je podmienka
- prozákaznícky prístup
- záujem o šport a fitness
- výborné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a spoľahlivosť pri plnení úloh
- počítačové znalosti MS Office (Excel, Word)

Medzinárodná spoločnosť prevádzkujúca fitness centrá FITINN, v ktorej trénuje viac ako 150.000 ľudí vo viac ako 42 štúdiách v štyroch krajinách Európy – Rakúsko, Slovensko, Česká republika, Slovinsko a Taliansko. Svojim členom ponúkame za najnižšiu cenu tú najlepšiu kvalitu. Sústredíme sa na to podstatné – úspešný tréning pre našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3645232  Megjelentetés dátuma: 20.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,5 - 7,5 EUR/hod.od 4,50€ - 7,50€ /hod