Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Analytik obchodného systému

Burza cenných papierov v Bratislave, a.s.

Miesto práce
Vysoká 17, Bratislava
Termín nástupu
júl-august 2022
1 500 EUR/mesiacdohodou od 1 500,- EUR v závislosti od pracovných skúseností a odbornosti uchádzača + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priebežné sledovanie prevádzky obchodného systému burzy, spracovávanie analýz príčin jeho porúch a chýb, riešenie ich odstraňovania,
- príprava analytickej dokumentácie zmien a úprav alebo úplne nových riešení elektronického obchodného systému pre programovanie,
- testovanie zmien, úprav a nových riešení elektronického obchodného systému a spolupráca s ich dodávateľmi na ich uvedení do ostrej prevádzky,
- drobné programátorské práce - rutinné spracovanie neštandardných výstupov a analýz z obchodného systému prostredníctvom Excelu, Accesu, Visual Basicu,
- operátorská činnosť systémov zabezpečujúcich obchodovanie a vysporiadanie burzových obchodov,
- zabezpečenie spracovania a distribúcie všetkých štatistických výstupov,
- denná distribúcia výsledkov,
- reporting vo vzťahu k orgánu dohľadu nad kapitálovým trhom a iným oprávneným osobám,
- výpočet trhových ukazovateľov,
- správa indexov burzy, revízie indexov – pravidelné, mimoriadne.

- zaujímavá práca v oblasti kapitálového trhu,
- príjemné pracovné prostredie,
- možnosť pracovať z domu,
- možnosť odborného rastu,
- korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup,
- práca v ústretovom a dynamickom tíme,
- zodpovedajúce platové podmienky a zamestnanecké výhody,
- stravné nad rámec zákona, 37,5 hod. pracovný týždeň, dodatková dovolenka, príspevok do III. piliera.

Hlavný pracovný pomer na dobu určitú (1 rok) - s následnou možnosťou zmeny pracovného pomeru z určitej doby na neurčitú dobu.

V prípade, že Vás ponuka zaujala pošlite prosím životopis spolu s motivačným listom poštou alebo e-mailom na dole uvedený kontakt najneskôr do 17.06.2022.

Burza si vyhradzuje právo osloviť a pozvať na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá uvedené v tejto ponuke. Výberové konanie sa uskutoční podľa vývoja pandemickej situácie osobne alebo dištančnou formou online.

Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zavedenie predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu. Vaše osobné údaje budú spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a po skončení výberového konania budú všetky Vaše osobné údaje v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematické, ekononické, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
Visual Basic - Základy
XML - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z oblasti kapitálového trhu výhodou
- znalosť finančnej matematiky výhodou
- Visual Basic for Applications a XML - výhodou
- samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
- orientácia na kvalitu práce a dodržiavanie termínov
- komunikačné zručnosti
- technické a analytické myslenie
- schopnosť proaktívne riešiť úlohy a hľadať riešenia
- schopnosť rýchlej adaptácie
- chuť sa vzdelávať
- tímový duch, kreativita
- bezúhonnosť

Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí ako organizátor trhu s finančnými nástrojmi v Slovenskej republike.
ID: 4068820  Megjelentetés dátuma: 3.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac