Vodič-strojník betónpumpy (Bratislava a okolie)

BURUNDI, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 2 400 EUR/mesiac1 350€ - 2 400€ brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vedenie nákladných automobilov, vedenie a obsluha špeciálnych cestných motorových vozidiel,
-údržba a bežné opravy špeciálneho nákladného motorového vozidla a jeho nadstavby a technologických zariadení,
-zodpovednosť za prepravovaný materiál – jeho včasné dopravenie na miesto určenia, zodpovednosť za jeho nakládku a vykládku,
-voliť optimálne prepravné trasy,
-vykonávať iné pridelené práce v rámci svojho pracovného zaradenia v stanovené dni a v stanovenom časovom rozvrhu,
-riadenie, údržba a obsluha stavebného stroja

-sociálne istoty,
-stabilná spoločnosť,
-zabezpečenie potrebných povolení na výkon povolania

CV pošlite na e-mail, v prípade, že budete spĺňať požiadavky, budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

-zodpovednosť
-dochvíľnosť
-ochota pracovať
-manuálna zručnosť (pri menších opravách)

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti dopravy stavebných materiálov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2694270  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 350 - 2 400 EUR/mesiac1 350€ - 2 400€ brutto/mesiac