Zmenový majster výroby

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Technická ulica, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou / ideálne ihneď
8 EUR/hod.+ príplatky /rizikový, za nočnú a víkendovú prácu / a mesačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmenový majster pracuje v nepretržitej prevádzke. Jeho hlavnou úlohou je viesť a koordinovať prácu prideleného tímu (15 – 25 ľudí), s cieľom zabezpečiť plnenie výrobného plánu.

Medzi typické činnosti zmenového majstra patrí:
- prerozdeľovanie práce medzi jednotlivých zamestnancov,
- kontrola dodržiavania technologických postupov,
- technická podpora pri zoraďovaní a nastavovaní strojov na zverenom oddelení,
- dohliadanie na termínové plnenie výroby,
- operatívne riešenie problémov vo výrobe.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý už má pracovné skúsenosti s vedením tímu v strojárskej výrobe.

Naša rozvíjajúca sa spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesta v modernom a bezpečnom prostredí.

O zamestnancov sa staráme od prvého dňa v rámci adaptačného procesu v trvaní min. 3 mesiace, počas ktorých je nový člen tímu výroby zaškoľovaný služobne starším kolegom, resp. nadriadeným.

Súčasťou nášho nadštandardného odmeňovania sú:
- mesačné prémie (vyplácané už počas skúšobnej doby),
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, ...

Benefity v rámci nášho sociálneho programu:
- teambuildingy,
- finančná pozornosť pri jubileách príslušnosti k podniku, životných jubileách, ťažkých životných situáciách zamestnanca a jeho najbližších,
- príležitostné firemné darčeky (narodenie dieťaťa, mimoriadny výkon,...)
- a ďalšie

Ostatné výhody, ktoré poskytujeme našim zamestnancom:
- pracovné oblečenie + bezpečnostná obuv (od prvého dňa nástupu; kompletný servis na náklady spoločnosti),
- výdaj teplej stravy + stravné lístky,
- a ďalšie

Uchádzač má po absolvovaní pracovného pohovoru možnosť nahliadnuť do priestorov výrobnej haly a oboznámiť sa s budúcim pracoviskom.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti na podobnej pozícii, min. 3 roky,
- schopnosť efektívne prerozdeľovať prácu a kontrolovať výsledky,
- schopnosť motivovať podriadených zamestnancov,
- 100 % nasadenie, dôslednosť a presnosť,
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a spoľahlivosť.

Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 90 rokov.
Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3482838  Megjelentetés dátuma: 19.8.2021  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.