Administratívny pracovník

Buona s.r.o.

Miesto práce
Dolnopeterská 8, 947 01 Hurbanovo
Termín nástupu
15.10.2019
od 800,- EUR brutto v závislosti od dosiahnutej kvalifikácie a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia a aktualizácia nájomných zmlúv na prenájom poľnohospodárskej pôdy
- vypracovanie nájomných zmlúv, dodatkov k nájomným zmluvám
- evidencia a vyplácanie nájomného v zmluvných lehotách
- aktívne vyhľadávanie nových prenajímateľov poľnohospodárskej pôdy
- rokovanie s prenajímateľmi o podmienkach nájomnej zmluvy
- vypracovanie kúpnych zmlúv
- príprava podkladov k dani z nehnuteľnosti
- aktívne oslovovanie majiteľov poľnohospodárskej pôdy
- osobné stretnutia s majiteľmi poľnohospodárskej pôdy
- prax v oblasti prenájmu poľnohospodárskej pôdy výhodou

práca v stabilnej spoločnosti
motivačné mzdové ohodnotenie

práca vyžaduje cestovanie v okresoch Komárno a Dunajská Streda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci, organizačné schopnosti, komunikatívnosť

Spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom poľnohospodárskych strojov, poskytovaním poľnohospodárskych služieb, rastlinnou výrobou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2396737  Megjelentetés dátuma: 20.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800,- EUR brutto v závislosti od dosiahnutej kvalifikácie a pracovných skúseností