Technik investičnej výstavby - Stavebný inžinier

BUKÓZA HOLDING, a.s.

Miesto práce
Hencovská 2073, 093 02 Hencovce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, riadenie a koordinovanie stavebných projektov
- Postupy prípravy a realizácie investičnej výstavby
- Technická normalizácia a projektovanie
- Právne predpisy a základné pojmy v oblasti investičnej výstavby, vrátane stavebného zákona a IPKZ
- Systémy a normy kvality v investičnej činnosti
- Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a ochrana pred požiarmi
- Zabezpečovanie údajov z katastra nehnuteľnosti
- Koordinácia a kontrola priebehu investičnej činnosti u pridelených stavieb
- Plánovanie investičných procesov v oblasti investičnej činnosti u pridelených stavieb
- Posudzovanie projektovej dokumentácie a stanovenie podmienok stavieb
- Spracovanie finančných rozpočtov projektových alebo investičných akcií
- Stanovovanie spôsobov realizácie investícií
- Vyhodnocovanie ekonomickej efektívnosti investícií projektov
- Vypracovávanie podkladov na tvorbu podnikateľského zámeru za zverenú oblasť
- Zabezpečovanie náležitosti stavieb k návrhu na vydanie rozhodnutí
- Zabezpečovanie povolení a ďalších podkladov od orgánov štátnej správy
- Zabezpečovanie vysporiadania majetko-právnych vzťahov na nehnuteľnostiach
- Kontrola dodržiavania právnych predpisov a rozhodnutí v oblasti ochrany prírody a krajiny
- Orientácia v postupoch a metódach na vykonávanie odborných geodetických prác, vrátane spracovania výsledkov terénnych prác a ich dokumentácia

- Stabilná a perspektívna práca
- Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Služobný telefón
- Obedy 0,90 €
- Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na kapacitné možností budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer - pozemné stavby

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - stavbyvedúci
- Analyzovanie a riešenie problémov
- Organizovanie a plánovanie práce
- Samostatnosť
- Tímová práca
- Prakticko - technický typ
- anglický jazyk – pokročilý vítaný
- Microsoft Word – pokročilý
- Microsoft Excel – pokročilý
- Microsoft Power Point – pokročilý
- Internet /e-mail, www/ – pokročilý
- AutoCAD – základy

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3316907  Megjelentetés dátuma: 27.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac