Prevádzkový elektrikár

BUKÓZA HOLDING, a.s.

Miesto práce
Hencovská 2073, 093 02 Hencovce
Termín nástupu
asap
774,5 EUR/mesiacod 774,50 € + mzdové zvýhodnenia; náborový bonus pri obsadení danej pracovnej pozície od 500,00€, v závislosti od rokov praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pravidelné kontroly elektrických zariadení
• Opravy a kontroly prenosného elektrického náradia
• Opravy a údržba elektrickej inštalácie
• Opravy a údržba elektrických pohonov
• Údržba podružných elektrických rozvodní a trafostaníc
• Operatívne odstraňovanie porúch elektrických zariadení
• Evidencia vykonaných prác počas pracovnej doby v montážnom denníku
• Diagnostikovanie porúch
• Údržba a opravy riadiacich obvodov, ovládacích prvkov a ďalších komponentov automatizač. a regulačnej techniky a systémov
• Zostavovanie, montáž, zapájanie zariadení
• Účasť na prácach pri koordinácií vo výrobnom procese

- stabilná a perspektívna práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- sociálne výhody
- doplnkové dôchodkové sporenie
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- stravovanie 0,90€ /obed
- príspevok pri svadbe zamestnanca 500,-
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,-
- náborový príspevok pri obsadení danej pracovnej pozície

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí prejavia záujem o inzerovanú pozíciu.
Vzhľadom na kapacitné možnosti budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

• Prax v odbore min. 2 roky
• §21, § 22 podľa vyhl. 508/2009
• manuálna zručnosť
• dôslednosť, precíznosť

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1578583  Megjelentetés dátuma: 8.7.2021  Alapbér (bruttó): 774,5 EUR/mesiac