Hľadá sa šikovný picker/vodič VZV do závodu Lúka pri Piešťanoch!

BUDIŠ a. s.

Miesto práce
Lúka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
800 EUR + 80 EUR (osobné ohodnotenie) + prémie do výšky 40% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako bude vyzerať pracovná náplň?
* manipulácia s paletami hotových výrobkov, nakládka, vykládka,
* príjem a výdaj tovaru na sklad podla sprievodných dokladov,
* príprava zmiešaných paliet tovaru pre zákazníka podľa dokladov – picking,
* obsluha VZV,
* práca so skenerom – evidencia a kontrola šarží tovaru,
* podklady k objednávaniu tovaru na sklad,
* iné skladovacie práce (inventúry, evidencia teploty v sklade, upratovanie skladových priestorov).

Ako znie naša ponuka?
* finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej náplni
* dynamická práca v stabilnej spoločnosti
* príjemný kolektív
* iné

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje na účel: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

V prípade veľkého počtu prijatých životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky úspechu?
* platný preukaz na vysokozdvižný vozík je podmienkou,
* prax na vysokozdvižnom vozíku výhodou,
* ochota pracovať s vysokým nasadením,
* zodpovedný prístup k práci, flexibilita, komunikatívnosť, organizačné schopnosti,
* vodičský preukaz skupiny B - podmienkou,
* zručnosti s prácou na PC.

BUDIŠ a. s. je moderná spoločnosť zastrešujúca popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu ako sú: • BUDIŠ • FATRA • GEMERKA • ZLATÁ STUDŇA • LOKÁLKA• PFANNER • SUNQUICK •
Viac sa o nás dozviete na: https://www.budis.sk/sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3672709  Megjelentetés dátuma: 13.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR + 80 EUR (osobné ohodnotenie) + prémie do výšky 40% základnej mzdy