Kuchár

BTS Hotels & Restaurants, s.r.o.

Miesto práce
Lučivná
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál, výroba špecialít teplej a studenej kuchyne
- zodpovednosť za kvalitu vyrobených jedál
- spolupráca pri príprave spoločenských akcií
- dodržiavanie výrobných postupov, štandardov kvality, hygienických noriem a pravidiel
- hmotná zodpovednosť za zverený tovar, materiál a inventár

Perspektívne zamestnanie, práca v exkluzívnom prostredí, možnosť profesionálneho rastu, zamestnanecká strava, prechodné zamestnanecké ubytovanie, možnosť využívať športové a regeneračné zariadenia.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas na spracovanie osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

- vyučený v odbore kuchár
- zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- dobré organizačné schopnosti
- kreativita, flexibilita, zmysel pre detail
- schopnosť pracovať v tíme, komunikatívnosť
- zmysel pre poriadok, čistotu a precíznosť
- platný zdravotný preukaz

Novootvorený family resort v krásnej podtatranskej lokalite v Lučivnej poskytujúci ubytovacie, stravovacie, športové, relaxačné a doplnkové služby pre domácu i zahraničnú klientelu, rodiny s deťmi, firemnú klientelu (prezentácie, firemné-športové dni,...)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4068300  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac