Projektový manažér TZB

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

Miesto práce
BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o., Hradská, Vrakuňa
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 800 EUR/mesiac+ odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pracovnú pozíciu Projektový manažér v oblasti technologického zabezpečovania budov TZB (HVAC) s predchádzajúcimi skúsenosťami.

Náplň práce :
- Účasť pri spracovaní cenových ponúk na základe obhliadok
- Príprava a vedenie prác na projektoch /dodávka a montáž VZT, klimatizačných zariadení
- Príprava zákazky od začiatku až po ukončenie a odovzdanie stavby
- Koordinácia a kontrola činností na stavbe
- Manažovanie tímu montážnikov na stavbe, kontrola časových termínov a zabezpečenie realizácie zákazky
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi

- flexibilný pracovný čas
- služobné auto, notebook, mobil

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a vyhovujete kritériám nižšie, neváhajte a zašlite nám svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, všetky životopisy budú starostlivo posúdené a vhodných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

TZB (vzduchotechnika, ústredné kúrenie, chladenie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

➡️Stredoškolské vzdelanie s maturitou technického zamerania - odbor TZB, Vysokoškolské vzdelanie I. príp. II. stupňa technického zamerania, odbor TZB (vzduchotechnika, kúrenie, chladenie)
➡️ výborná znalosť problematiky TZB a legislatívy v oblasti TZB (HVAC), predchádzajúce skúsenosti na pozícii sú PODMIENKOU
➡️ organizovanosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
➡️ znalosť práce s PC - MS Office , auto CAD
➡️ znalosť AJ výhodou

Spoločnosť BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. (ďalej len BTK) bola založená v roku 2000 a počas svojho pôsobenia sa postupne stala lídrom v oblasti vykurovacích a klimatizačných zariadení komerčnej a priemyselnej sféry a v oblasti moderného stavebníctva. Začínajúc modernou technológiou filigránových panelov, neobmedzenou variabilitou interiérového priestoru, výbornou akustikou bytových domov až po nízko nákladové moderné spôsoby vykurovania a klimatizácie je spoločnosť BTK pre svojich klientov skvelý partner. Sme stredne veľký tím nadšencov moderného prístupu k bývaniu a realizácii stavieb a sme hrdí, že svojou prácou zvyšujeme štandardy v stavebníctve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3865705  Megjelentetés dátuma: 15.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac