Business analytik (miesto výkonu práce: Prešov alebo Košice)

Finshape Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
od 1350 € brutto/mesiac (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Ostatné finančné a nefinančné benefity budú prezentované na osobnom pohovore.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou prácou:
- Komunikovať s našim klientom na úrovni business a technických obstarávateľov
- Prezentovať naše riešenia klientovi a GAP analýzu jeho požiadaviek
- Vytvárať artefakty funkčnej analýzy:
• Návrhy obrazoviek
• Identifikácia a opis Use Case
• Definícia číselníkov
- Business a systémová analýza nutná pre získanie funkčného kontextu projektu
- Odhadovať a strážiť scope projektu na úrovni požiadaviek
- Prinášať vlastnú invenciu do nášho riešenia, tak aby maximálne vyhovovalo zákazníkovi a súčasne využívalo moderné postupy a technológie
- Spracovanie analytických podkladov pre vývoj (doménová analýza, vytváranie doménových modelov z oblasti bankových služieb ako podkladu pre rozširovanie produktového portfólia)
- Spolupráca pri zostavení plánu

Ako to u nás chodí:
- Chceme, aby vás práca s nami bavila a cítili ste sa u nás pohodovo
- Na nič sa nehráme, vieme, že oblek a kravata za nás prácu nespravia
- S kolegami si tykáme a zároveň ich rešpektujeme
- Zdieľame informácie a neschovávame sa za procesy
- Radi spolu hovoríme a nebojíme sa opýtať
- Zákazník je mocné zaklínadlo a veľká výnimka vo všetkých pravidlách

Čím sme zaujímaví:
- Kávu a čaj koľko chcete, niekoľkokrát do týždňa ovocné a zeleninové desiaty
- Naši zákazníci sú aj v Rusku, Gruzínsku, Azerbajdžane a ďalších exotických krajinách
- Modernizujeme - máte najlepšiu šancu byť pri adopcii nových technológií a postupov
- Chceme sa stále posúvať ďalej, organizujeme interné školenia, technologické štvrťky, webináre, externé kurzy a konferencie, kurzy angličtiny na pracovisku
- Máme aj klasiku - stravné lístky, päť týždňov dovolenky, pružnú pracovnú dobu
- Nežijeme len prácou, vieme sa baviť aj pomáhať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo očakávame:
- Skúsenosti s analýzou, najlepšie v bankovom sektore a oblasti internetového bankovníctva
- Základná znalosť bankových produktov
- Znalosť UML hlavne v oblasti funkčnej analýzy
- Systematickosť, spoľahlivosť, dôslednosť
- Dobré vyjednávacie a komunikačne schopnosti
- Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- Tímový hráč
- Axure výhodou

Vo Finshape vyvíjame systémy pre digitálne bankovníctvo, ktoré využívajú desiatky bánk na 3 kontinentoch. Naším poslaním je pomôcť bankám stať sa digitálnymi lídrami a zostať pre svojich klientov relevantnými v digitálnom svete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3608976  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1350 € brutto/mesiac (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Ostatné finančné a nefinančné benefity budú prezentované na osobnom pohovore.)